A A A

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Polskór” prowadzi działalność od 1985 r. Przedsiębiorstwo produkuje wyroby skórzane, ochronne i przeciwuderzeniowe oraz wyroby z tkanin technicznych i dzianin.

Firma „Polskór” posiada koncesję nr B-037/2004 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Przedsiębiorstwo posiada także:

- Certyfikat ISO 9001

- Certyfikat AQAP 2110

- Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej – 1026H

Produkcja naszej firmy ukierunkowana jest na potrzeby jednostek mundurowych tj.: wojska, policji, straży miejskiej, służby więziennej, służby celnej, agencji ochrony itp.

 

Celem firmy jest dostarczanie Klientom wyrobów o wysokiej jakości, spełniających ich oczekiwania i gwarantujących im satysfakcję.

 

Dowodem na wiarygodność firmy są wieloletnie doświadczenie Właściciela i kadry pracowniczej, nabyte umiejętności, kwalifikacje oraz wypracowany system nadzoru nad jakością wyrobów. Kierownictwo i personel firmy dokłada wszelkich starań, aby zarządzanie było efektywne, a jakość produkowanych wyrobów spełniała wymagania i oczekiwania Klienta.

 

Nasza firma od wielu lat współpracuje z Instytutem Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX”, który jest jednostką badawczo-rozwojową nadzorowaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Firma „POLSKÓR” produkuje wyroby przeznaczone dla służb bezpieczeństwa publicznego i obrony kraju w oparciu o dokumentacje opracowane przez ITB „MORATEX”. Produkując w/w wyroby korzystamy z licencji uzyskanej od ITB „MORATEX”.